دیافه tag:http://dyafeh.mihanblog.com 2018-09-21T13:04:13+01:00 mihanblog.com دعوت به همایش 2010-02-27T14:47:35+01:00 2010-02-27T14:47:35+01:00 tag:http://dyafeh.mihanblog.com/post/51 دیافه   "به نام خدا"     همایش 22 خرداد تا 22 بهمن، 8 ماه نبرد سایبریدر راستای پاسداشت هشت ماه نبرد سایبری و اتحاد و همگرایی در بین نیرو های مردمی مدافع انقلاب اسلامی در فضای سایبر این گروه تصمیم به برگزاری همایشی در تاریخ 11 اسفند ماه 88 درشهر تهران شهرک قدس ، خیابان ایران زمین ، جنب خیابان گلستان بازارچه قدیم جنب تالار سبز سالن همایش های آسمان می کند و از همه دلسوزان این عرصه دعوت به همکاری و حضور می نماید ...http://www.netiran.info/uploads_group/1000/70/278.jpghttp://jwgparsiblog  

"به نام خدا"

 

همایش خوبیه!حتما برین 

همایش 22 خرداد تا 22 بهمن، 8 ماه نبرد سایبری
در راستای پاسداشت هشت ماه نبرد سایبری و اتحاد و همگرایی در بین نیرو های مردمی
مدافع انقلاب اسلامی در فضای سایبر این گروه تصمیم به برگزاری همایشی در تاریخ 11
اسفند ماه 88 درشهر تهران شهرک قدس ، خیابان ایران زمین ، جنب خیابان گلستان
بازارچه قدیم جنب تالار سبز سالن همایش های آسمان می کند و از همه دلسوزان این عرصه
دعوت به همکاری و حضور می نماید ...
http://www.netiran.info/uploads_group/1000/70/278.jpg
http://jwgparsiblog.persiangig.com/0_4995.jpg

http://jwgparsiblog.persiangig.com/cyber-defense(2).swf
برای حمایت و همراهی فلش و پوسترهای تولیدی را در سایتها و وبلاگهای
خود منعکس کنید

]]>
لطفا درس آقای امیدوار سال سوم دبستان را دوباره بخوانید 2009-11-16T15:51:58+01:00 2009-11-16T15:51:58+01:00 tag:http://dyafeh.mihanblog.com/post/50 دیافه " یا من اسمه دوا و ذکره شفاا"واقعا خنده داره، تو دنیایی که هنوز مردمش تو خیابون آب دهن میندازن برای جلوگیری از شیوع آنفولانزا از چارتی استفاده میکنن که توش درباره این موضوع مهم چیزی گفته نشده!!!! یکی نیست به اینها بگه باید اول اون پوسترها و آموزشها بزرگ بنویسند : "مهترین روش جلوگیری از شیوع آنفولانزا در ایران عدم ریختن آب دهان و بینی به خیابان است و اگر آنقدر با فرهنگ بودید که این کار رو نمیکردید بقیه موارد را رعایت کنید!!! گرچه امیدی نیست با رعایت این موارد هم به دلیل فرهنگ بسیار ب " یا من اسمه دوا و ذکره شفاا"


واقعا خنده داره، تو دنیایی که هنوز مردمش تو خیابون آب دهن میندازن برای جلوگیری از شیوع آنفولانزا از چارتی استفاده میکنن که توش درباره این موضوع مهم چیزی گفته نشده!!!!


یکی نیست به اینها بگه باید اول اون پوسترها و آموزشها بزرگ بنویسند :

"مهترین روش جلوگیری از شیوع آنفولانزا در ایران عدم ریختن آب دهان و بینی به خیابان است و اگر آنقدر با فرهنگ بودید که این کار رو نمیکردید بقیه موارد را رعایت کنید!!! گرچه امیدی نیست با رعایت این موارد هم به دلیل فرهنگ بسیار بالای سایر مردم و ویروس پخش شده از طریق آب دهان و بینی از بیماری در امان بمانید"


پی نوشت: هفته قبل  آنفولانزا گرفته بودم در حدلالیگا و هنوزم آثارش هست،از همین الان بگم نمیگذرم از اونایی که با اون کار کثیف ویروس رو همه جا پخش میکنن!!!

]]>
13 آبان 2009-11-03T19:42:47+01:00 2009-11-03T19:42:47+01:00 tag:http://dyafeh.mihanblog.com/post/49 دیافه به نام خداگاهی صحبتهای امام رو که میخونم حس میکنم همین الان زنده اند و این وقایع رو میبینن و حرف میزنن! فکر کنم دیگه همه میدونن یکی از شعارهای سبزها برای فردا "مرگ بر روسیه" است!امام خمینی (ره):ما در جنگ با آمریکا و تفاله های آمریکا هستیم. ننشینید باز جایی را آتش بزنند. اینها مرگ بر شوروی را مطرح می کنند تا آمریکا فراموش شود. صحیفه امام - جلد 15 - صفحه 29پی نوشت: این صفحه جالبه :http://www.facebook.com/note.php?note_id=164622956234&ref=mf به نام خدا

گاهی صحبتهای امام رو که میخونم حس میکنم همین الان زنده اند و این وقایع رو میبینن و حرف میزنن! فکر کنم دیگه همه میدونن یکی از شعارهای سبزها برای فردا "مرگ بر روسیه" است!


امام خمینی (ره):
ما در جنگ با آمریکا و تفاله های آمریکا هستیم. ننشینید باز جایی را آتش بزنند. اینها مرگ بر شوروی را مطرح می کنند تا آمریکا فراموش شود. 

صحیفه امام - جلد 15 - صفحه 29


پی نوشت: این صفحه جالبه :

http://www.facebook.com/note.php?note_id=164622956234&ref=mf

]]>
لبیک یا اسرائیل! 2009-09-17T15:43:41+01:00 2009-09-17T15:43:41+01:00 tag:http://dyafeh.mihanblog.com/post/48 دیافه «به نام خدا»همونطور که میدونین طبق تعاریف صهیونیست به کسی میگن که برای پیشرفت ، خوشحالی و جلب رضایت  رژیم اسرائیل کار کنه. بعد از گروههای تروریستی(رجوی)، خائنین به مملکت(بنی صدر) ،ربع پهلوی و سایر مخالفین داخلی و خارجی  برای اولین بار شاهد این بودیم که اسراییل نیز ضمن حمایت از موج سبز از ملت شریف سبز دعوت نمود تا در راهپیمایی روز قدس شرکت داشته باشند.......شرکت داشته باشند و پلاکارد هم در دست داشته باشندبا این تفاوت که رنگ پلاکاردهایشان سبز باشدبا این تفاوت که شعارهایشان متفاوت باشد"نه غزه ن «به نام خدا»

همونطور که میدونین طبق تعاریف صهیونیست به کسی میگن که برای پیشرفت ، خوشحالی و جلب رضایت  رژیم اسرائیل کار کنه.


 بعد از گروههای تروریستی(رجوی)، خائنین به مملکت(بنی صدر) ،ربع پهلوی و سایر مخالفین داخلی و خارجی  برای اولین بار شاهد این بودیم که اسراییل نیز ضمن حمایت از موج سبز از ملت شریف سبز دعوت نمود تا در راهپیمایی روز قدس شرکت داشته باشند.......
شرکت داشته باشند و پلاکارد هم در دست داشته باشند
با این تفاوت که رنگ پلاکاردهایشان سبز باشد
با این تفاوت که شعارهایشان متفاوت باشد

"نه غزه نه لبنان،جانم فدای ایران"

با این تفاوت که شهر رو به هم بریزن

با این تفاوت که...

خیلی باعث تاسفه که برخی یاران امام راحل امروز تو تعریف "صهیونیست" قرار میگیرن!!!!

جا داره شعار فردای این دوستان این باشه:

" لبیک! اسرائیل لبیک! لبیک لاشریک لک لبیک! و نحن عبدک اذلیل الحقیر المسکین المستکین"پ.ن : مدتهاست که این وبلاگ خاموشه و داره خاک میخوره اما به برکت دوستان سبز کامنتهای بنده حسابی سبز بودن و از اونجایی که بزرگترین مرجع تقلید دوستان احتمالا توهین های ناموسی و تهمت و افترا رو مستحب میدونن باکسم پر بود از لطف های دوستان سبز، لطف هایی که بی شباهت به سخنان زیبا و پر از مفهوم مرجعشون نبود برای همینم کامنتهای وبلاگم رو میبندم تا دوستان این سخنان زیبا رو نصیب خودشون کنن و از ثواب گفتن و شنیدنش محروم نشن!!!


]]>
باطل با ظاهر باطل نمیاد بلکه با ظاهر حق میاد! 2009-06-15T15:21:06+01:00 2009-06-15T15:21:06+01:00 tag:http://dyafeh.mihanblog.com/post/47 دیافه بسمه تعالی حضرت علی‏علیه السلام فرمود: «هیچ گاه باطل باچهره باطل خویش عرضه نمی‏شود، بلکه‏لباس حق را برآن می‏پوشانند و سپس به‏مردم عرضه می‏کنند.» مسئله امروز ارازل و اوباشی و توی خیابون ریختن و آشوب به پا کردن رای نیاوردن میرحسین نیست که اگه میرحسین رای هم میاورد به بهانه شادی همین کار رو تکرار میکردن و بعد از شادی همون شعاری رو میدادن که تو میتینگ های انتخاباتیشون میدادن: یه مملکت یه دولت           اونم با رای ملت و با این شعار به سمت بیت

بسمه تعالی

حضرت علی‏علیه السلام فرمود: «هیچ گاه باطل باچهره باطل خویش عرضه نمی‏شود، بلکه‏لباس حق را برآن می‏پوشانند و سپس به‏مردم عرضه می‏کنند.»

مسئله امروز ارازل و اوباشی و توی خیابون ریختن و آشوب به پا کردن رای نیاوردن میرحسین نیست که اگه میرحسین رای هم میاورد به بهانه شادی همین کار رو تکرار میکردن و بعد از شادی همون شعاری رو میدادن که تو میتینگ های انتخاباتیشون میدادن:

یه مملکت یه دولت           اونم با رای ملت

و با این شعار به سمت بیت رهبری میرفتن تا به هدفشون برسن! همونطور که روز بعد انتخابات به بهانه تقلب و رای نیاوردن این کار رو کردن.

خدا رو شکر میکنم که میرحسین رای نیاورد نه به خاطر رفتارهای خشن حامیانش و به هم ریختن نظم عمومی که اینها قبل از برگزاری انتخابات هم تقریبا چنین رفتاری داشتند وگرنه به صورت دختران حامی احمدی نژاد اسید نمی پاشیدند و شیشه خونه و ماشینشونو خورد نمیکردن و ...! از این جهت خدا رو شاکرم که این شکست باعث شد دست خیلیا تو این کشور رو بشه! نشون داد که میرحسین تو این مدت ساکت نبوده و 20 سال داشته از طرق مختلف برای ایجاد چنین آشوبی آموزش داده می شده! نشون داد که جامعه مدنی از دید اصلاح طلبها چیه و رفتارشون دربرابر شکست چه طوریه! نشون داد شعار "زنده باد مخالف من" یه شعار مسخره است که تنها وقتی در موضع قدرت باشند میگن! نشون داد چه کسانی وامدار آمریکا و اسرائیل و انگلیس هستند و تمام کارها و برنامه ریزیهاشونو با هماهنگی اونا انجام میدن و حتی با اونا پول برای براندازی خرج میکنن!

این شکست اصلاح طبها میزان خوبی بود برای غربال شدن ولایت فقیهی های واقعی از اونایی که فقط تا جایی ولایت فقیه رو قبول دارن که به نفعشون باشه!

حتی کاندیدا شدن میرحسین هم خیرهای زیادی برای ما داشت و نشون داد کیا قدرت طلب اند و برای کسب قدرت به هر کاری حتی تهدید رهبری دست میزنند!

میرحسینیا میگن تقلب شده، اسنادشونم تو سایت صیانت آرا گذاشتن، تعدادی از اون تقلب ها این بوده که به مردم اجازه نمیدادن از خودکار خودشون استفاده کنن و مجبور بودن از خودکار همون حوزه استفاده کنند! حتی یکی از بازرسینشون گفته رنگ این خودکارها پاک میشده! اولا این بازرس از کجا فهمیده رنگ این خودکارها پاک میشده؟ یعنی صندوق رو باز کرده چک کرده؟ اگه حرفشون درست بوده باشه باید تمام رای های اون حوزه ها سفید باشن!شاید بعضیا بگن رو برگه رای های سفید اسم احمدی نژاد رو نوشتن ولی اون نماینده ها اعلام نکردن که ما رو موقع شمارش آرا بیرون کردن!نامه میرحسین هم که بیشتر یک سری اتهام اثبات نشده است و حتی بعضی بندهاش علیه خودش هم هست!

دیگه نمیدونم چی بگم! فقط خدا این قضیه رو زودتر ختم به خیر کنه.

]]>
سرباز اسرائیل 2008-12-29T16:19:23+01:00 2008-12-29T16:19:23+01:00 tag:http://dyafeh.mihanblog.com/post/46 دیافه به نام خدا دوستان عزیز سلام مطمئنا همه شما از اوضاع غزه خبر دارین! از اوضاع محکوم کردنهای روسای تمام کشورها و بعد اون آب خنک نستله خوردنشون و حرف معصوم رو که اگه فریاد کمک خواستن مسلمانی رو بشنوی و کاری نکنی مسلمون نیستی؟ ما که نمیتونیم بریم غزه بجنگیم اما میتونیم با تحریم محصولاتی که کمک مالی به اسرائیل میکنن و تو این جنایتها شریک اند لاقل کاری کرده باشیم و مسئولای خواب مملکتمون رو که فقط محکوم کردن بلدن رو مجبور کنیم اون شرکتها رو تحریم کنن یا لااقل برنامه آشپزی با محصولات مگی رو نشو به نام خدا

دوستان عزیز سلام

مطمئنا همه شما از اوضاع غزه خبر دارین!

از اوضاع محکوم کردنهای روسای تمام کشورها و بعد اون آب خنک نستله خوردنشون20.gif

و حرف معصوم رو که اگه فریاد کمک خواستن مسلمانی رو بشنوی و کاری نکنی مسلمون نیستی؟17.gif ما که نمیتونیم بریم غزه بجنگیم اما میتونیم با تحریم محصولاتی که کمک مالی به اسرائیل میکنن و تو این جنایتها شریک اند لاقل کاری کرده باشیم و مسئولای خواب مملکتمون رو که فقط محکوم کردن بلدن رو مجبور کنیم اون شرکتها رو تحریم کنن یا لااقل برنامه آشپزی با محصولات مگی رو نشون ندن3.gif

بیان همه لوگومون رو به "بایکوت اسرائیل" تغییر بدیم و اگه وبلاگی داریم اسم اون رو " از شرکتهای حامی اسرائیل خرید نکنیم"  یا یه چیزی شبیه این قرار بدیم تا شاید اینطوری کمی وجدانها بیدار بشه و کمی آگاهی داده باشیم:

این لیست محصولات :

http://inminds.co.uk/boycott-brands.html

اینم فارسی اطلاعاتش :

http://www.muslimstudent.blogfa.com/

 

اینم لوگو :

از محصولات حامی اسرائیل استفاده نکنیم

http://irapic.com/thumbs/1230602587.jpg

 

 

شرکتهای حامی اسرائیل رو تحریم کنیم

http://irapic.com/thumbs/1230576414.jpg

]]>
قسم حضرت عباس یا دم خروس! 2008-12-20T10:49:44+01:00 2008-12-20T10:49:44+01:00 tag:http://dyafeh.mihanblog.com/post/45 دیافه به نام و یاد خدا  -شبكه های تلوزیون هر روز مردم غزه رو نشون میدن كه دارن كشته میشن!       -          هر روز همه رسانه ها این اقدام ر‍‍ژیم صهیونیستی رو محكوم میكنن! (دستشون دردنكنه! عجب كار سختی) -          راه پیمایی و پیاده روی خانوادگی( جدیدترین متد اعتراضی! كاملا پاستوریزه! فاقد هرگونه شعار) رو برگزار میكنن! -        &n به نام و یاد خدا

 -شبكه های تلوزیون هر روز مردم غزه رو نشون میدن كه دارن كشته میشن!  

   

-          هر روز همه رسانه ها این اقدام ر‍‍ژیم صهیونیستی رو محكوم میكنن! (دستشون دردنكنه! عجب كار سختی)


-          راه پیمایی و پیاده روی خانوادگی( جدیدترین متد اعتراضی! كاملا پاستوریزه! فاقد هرگونه شعار) رو برگزار میكنن!


-          و پس از اون آموزش آشپزی با محصولات نستله* رو نمایش میدن!( شبكه 2)بهترین روش دفاع از مظلومین و ناراحت و خشمگین نكردن ظالمین بدون عوارض جانبی!جهان جنایتكار


*پی نوشت: نستله یكی از شركتهای حامی رژیم صهیونیستیه كه به خاطر اقداماتش جایزه جوبیلی كه بزرگترین جایزه اسرائیله رو گرفته!


** پی نوشت 2 : اگه میخواین خدای نكرده به مردم غزه كمك كنین بهترین راه عملی برای من و شما در حال حاضر استفاده نكردن از محصولات صهیونیستیه(منظورم تولید اسرائیل نیست منظور حمایت كننده از اسرائیله) كه اگه رو عكس زیر كلیك كنین میتونین لیست اون محصولات رو ببینین :

محصولات صهیونیستی

 

]]>
هل من ناصر ینصره؟ 2008-01-13T01:31:00+01:00 2008-01-13T01:31:00+01:00 tag:http://dyafeh.mihanblog.com/post/44 دیافه به نام او       امام در میانه حج است که فرمان بیعت می­رسد... هل من ناصر ینصره؟ امام حج را نیمه کاره گذاشته همراه با خانواده و یاران به سمت کوفه رهسپار میشوند... هل من ناصر ینصره؟ به امام تهمت خروج از دین می­زنند.... هل من ناصر ینصره؟ سپاهیانی را برای جنگ با امام می­فرستند... هل من ناصر ینصره؟ در کربلا امام با سپاه خلیفه روبرو میگردد... هل من ناصر ینصره؟ سردار سپاه کفر به امام ایمان آورده و وارد سپاه وی می

به نام او      

امام در میانه حج است که فرمان بیعت می­رسد...

هل من ناصر ینصره؟

امام حج را نیمه کاره گذاشته همراه با خانواده و یاران به سمت کوفه رهسپار میشوند...

هل من ناصر ینصره؟

به امام تهمت خروج از دین می­زنند....

هل من ناصر ینصره؟

سپاهیانی را برای جنگ با امام می­فرستند...

هل من ناصر ینصره؟

در کربلا امام با سپاه خلیفه روبرو میگردد...

هل من ناصر ینصره؟

سردار سپاه کفر به امام ایمان آورده و وارد سپاه وی میشود....

هل من ناصر ینصره؟

شب نبرد بزرگ است، به همراهان خبر شهادت می­دهد و اجازه می­دهد کسانی که میخواهند با استفاده از تاریکی شب از کاروان امام جدا شوند...

هل من ناصر ینصره؟

72 یار باوفا همراه امام به شهادت می­رسند...

هل من ناصر ینصره؟

زنان و کودکان و خانواده امام به اسیری برده میشوند...

هل من ناصر ینصره؟

.

.

.

و اینک حدود 13 قرن از غیبت کبری میگذرد و هنوز 313 یار امام تکمیل نشده اند...

هل من ناصر ینصره؟

 

]]>
خدا جونم منو میبخشی؟ 2007-09-18T04:39:00+01:00 2007-09-18T04:39:00+01:00 tag:http://dyafeh.mihanblog.com/post/43 دیافه                                  خدا جونم منو میبخشی؟  این مطلب متعلق به این وبلاگه : http://kosar21.blogfa.com/post-26.aspx من قبل از نوشتن منبعشو نمیدونستم و گذاشتمش اینجا( باعرض شرمندگی از صاحب وبلاگ)گفتم: چقدر احساس تنهایی می‌كنم گفتی: فانی قریب      .:: من كه نزدیكم (بقره/۱۸۶) ::.گفتم: تو همیشه نزدیكی؛ من دورم... كاش می‌شد بهت نزدیك شم گفتی: و اذكر ربك فی نفسك تضرعا و خیفة و دون الجهر من القول بالغدو و الأصال     .:: هر صبح و عصر، پروردگارت رو پیش خودت، با خوف و تضرع، و با صدای آهسته یاد كن

                                 خدا جونم منو میبخشی؟ 

 این مطلب متعلق به این وبلاگه : http://kosar21.blogfa.com/post-26.aspx من قبل از نوشتن منبعشو نمیدونستم و گذاشتمش اینجا( باعرض شرمندگی از صاحب وبلاگ)

گفتم: چقدر احساس تنهایی می‌كنم 
گفتی:
فانی قریب
    
.:: من كه نزدیكم (بقره/۱۸۶) ::.

گفتم: تو همیشه نزدیكی؛ من دورم... كاش می‌شد بهت نزدیك شم not worthy
گفتی: و اذكر ربك فی نفسك تضرعا و خیفة و دون الجهر من القول بالغدو و الأصال
    
 .:: هر صبح و عصر، پروردگارت رو پیش خودت، با خوف و تضرع، و با صدای آهسته یاد كن (اعراف/۲۰۵) ::.

گفتم: این هم توفیق می‌خواهد!
گفتی: ألا تحبون ان یغفرالله لكم
    
 .:: دوست ندارید خدا ببخشدتون؟! (نور/۲۲) ::.

گفتم: معلومه كه دوست دارم منو ببخشی batting eyelashes
گفتی:
و استغفروا ربكم ثم توبوا الیه
   
  .:: پس از خدا بخواید ببخشدتون و بعد توبه كنید (هود/۹۰) ::.

گفتم: با این همه گناه... آخه چیكار می‌تونم بكنم؟   rolling eyes  
گفتی: الم یعلموا ان الله هو یقبل التوبة عن عباده
    
.:: مگه نمی‌دونید خداست كه توبه رو از بنده‌هاش قبول می‌كنه؟! (توبه/۱۰۴) ::.

گفتم: دیگه روی توبه ندارم sigh
گفتی: الله العزیز العلیم غافر الذنب و قابل التوب
    
.:: (ولی) خدا عزیزه و دانا، او آمرزنده‌ی گناه هست و پذیرنده‌ی توبه (غافر/۲-۳) ::.

گفتم: با این همه گناه، برای كدوم گناهم توبه كنم؟  worried
گفتی:
ان الله یغفر الذنوب جمیعا
    
 .:: خدا همه‌ی گناه‌ها رو می‌بخشه (زمر/۵۳) ::.

گفتم: یعنی بازم بیام؟ بازم منو می‌بخشی؟ praying
گفتی: و من یغفر الذنوب الا الله
    
 .:: به جز خدا كیه كه گناهان رو ببخشه؟ (آل عمران/۱۳۵) ::.

گفتم: نمی‌دونم چرا همیشه در مقابل این كلامت كم میارم! آتیشم می‌زنه؛ ذوبم می‌كنه؛ عاشق می‌شم!  ...  توبه می‌كنمlove struck big hug
گفتی:
ان الله یحب التوابین و یحب المتطهرین
    
 .:: خدا هم توبه‌كننده‌ها و هم اونایی كه پاك هستند رو دوست داره (بقره/۲۲۲) ::.

ناخواسته گفتم: الهی و ربی من لی غیرك  big hug    love struck
گفتی:
الیس الله بكاف عبده
    
.:: خدا برای بنده‌اش كافی نیست؟ (زمر/۳۶) ::.

گفتم: در برابر این همه مهربونیت چیكار می‌تونم بكنم؟ daydreaming - New!
گفتی:

یا ایها الذین آمنوا اذكروا الله ذكرا كثیرا و سبحوه بكرة و اصیلا هو الذی یصلی علیكم و ملائكته لیخرجكم من الظلمت الی النور و كان بالمؤمنین رحیما
.:: ای مؤمنین! خدا رو زیاد یاد كنید و صبح و شب تسبیحش كنید. او كسی هست كه خودش و فرشته‌هاش بر شما درود و رحمت می‌فرستن تا شما رو از تاریكی‌ها به سوی روشنایی بیرون بیارن. خدا نسبت به مؤمنین مهربونه (احزاب/۴۱-۴۳) ::.

با خودم گفتم: خدا... خالق هستی... با فرشته‌هاش... به ما درود بفرستن تا آدم بشیم؟! ... ... ...   

 

 

]]>
نبوئت هیلد 2007-08-28T23:38:00+01:00 2007-08-28T23:38:00+01:00 tag:http://dyafeh.mihanblog.com/post/42 دیافه  به نام خداصرف نظر ازدرست یا جعلی بودن چنین کتابی بد نیست یه تاریخچه کوچیک ازش بدونیم و یه بخشهایی ازش رو بخونیم:میگن 70 سال پیش از بعثت پیامبر(صلی الله علیه و آله و سلم) پسری در بیت المقدس از پدری عالم و مادری پاکدامن متولد شد و بلافاصله بعد از تولد جملات عجیبی رو بر زبان آورد که پدر اون رو امر به سکوت کرد و بعد از 12 سال به اصرار مادرش پدر به او اجازه صحبت کردن به رمز رو داد که حاصلش شده کتاب " نبوئت هیلد" یا " وحی کودک" . این کتاب کاملا رمزگونه و کناییه و که گفته میشه علما

 به نام خدا

صرف نظر ازدرست یا جعلی بودن چنین کتابی بد نیست یه تاریخچه کوچیک ازش بدونیم و یه بخشهایی ازش رو بخونیم:

میگن 70 سال پیش از بعثت پیامبر(صلی الله علیه و آله و سلم) پسری در بیت المقدس از پدری عالم و مادری پاکدامن متولد شد و بلافاصله بعد از تولد جملات عجیبی رو بر زبان آورد که پدر اون رو امر به سکوت کرد و بعد از 12 سال به اصرار مادرش پدر به او اجازه صحبت کردن به رمز رو داد که حاصلش شده کتاب " نبوئت هیلد" یا " وحی کودک" . این کتاب کاملا رمزگونه و کناییه و که گفته میشه علمای یهود هم تا قبل از به دنیا آمدن پیامبر متوجه نشدن که راجع به آخرالزمان و پیامبر و ائمه است.

علمای یهود بعد از ظهور پیامبر کتاب رو مخفی میکنن و فقط در دست عده ای خواص و علما بوده که اتفاقا یکی از اون خواص مسلمون میشه و اون کتاب در اختیار مسلمونا هم قرار میگیره. ( کتابهای " محضرالشهود فی ردالیهود" و " اقامه الشهود فی رد الیهود" که نویسنده هاشون یهودیایی بودن که به اسلام مشرف شدن)

این کتاب با آیه ای که بشارت ظهور پیامبره شروع میشه :

" پس از آن بیاید امت و گروهی که جهان را متزلزل سازند به دست پسر کنیزک (فرزندان اسماعیل) و خرابیها و خاموشیها پدید آید."

همینطور که میگذره توی آیات مختلف درباره خود پیامبر و وقایع بعد از ظهور پیامبر مثل از بین رفتن بتها و معراج و شق القمر کم کم ذکر میشه.

نکته جالبی که توی این کتابه اشاره هایی رمزگونه به واقعه کربلاست مثلا در آیه هجدهم میخوانیم :

" سر از قفا با خنجر بریده شود ، دو دست قطع گردد، در کنار شط فرات واقع شود، تغییراتی در زمین و آسمان پدید آید."

و آیه نوزده :

" خیمه های رنگینی که جای نشستن فرزندزادگان است سوخته شود و آشکار شوند خویشان معروف که به ناز پروده شده بودند و شایع گردد و با لب تشنه کشته شود"

و صد البته توی این کتاب قسمتی هم درباره ظهور وجود داره، یعنی آیه 13 :

" بیاد ساعتی که فرج قوی گردد و نبوت بسیار شود و مانند سیل جهان را پر کند، زیاد شود شرافت و بسیار گردد جبروت و گشوده شوند اسیران و بندیان"

 

 

 

]]>
امام علی (ع) و اسرائیل 2007-07-27T07:37:00+01:00 2007-07-27T07:37:00+01:00 tag:http://dyafeh.mihanblog.com/post/41 دیافه به نام خدا سلام عید همگی مبارك! میدونم خیلی تنبل شدم... مدتهاست با یه موضوع ضدصهیونیستی به روز نشدم..مطلب امروزم هم مال مجله موعوده! اما قول میدم اگه خدا بخواد با یه موضوع تقریبا جدید 27 رجب به روز بشم                   امام علی و پیشگویی نابودی اسرائیل      در روایات متعددی ، موضوع تسلط یهود بر سرزمین‌های اسلامی و حوادث پس از آن پیشگویی شده است که در ای به نام خدا

سلام

عید همگی مبارك!

میدونم خیلی تنبل شدم... مدتهاست با یه موضوع ضدصهیونیستی به روز نشدم..مطلب امروزم هم مال مجله موعوده! اما قول میدم اگه خدا بخواد با یه موضوع تقریبا جدید 27 رجب به روز بشم

                 

امام علی و پیشگویی نابودی اسرائیل     

در روایات متعددی ، موضوع تسلط یهود بر سرزمین‌های اسلامی و حوادث پس از آن پیشگویی شده است که در اینجا به مناسبت حوادث جاری در منطقه به دو مورد از آنها اشاره می‌کنیم:

در روایتی كه از امیرمؤمنان(ع) نقل شده است در این زمینه چنین آمده است:

 یهود برای تشكیل دولت خود در فلسطین، از غرب [ به منطقه عربی خاور میانه] خواهند آمد.

عرضه داشتند: یا اباالحسن! پس عرب‌ها در آن موقع كجا خواهند بود؟

فرمود: در آن زمان عرب‌ها نیروهایشان از هم پاشیده و ارتباط آنها از هم گسیخته، و متّحد و هماهنگ نیستند.

 

از آن حضرت سؤال شد: آیا این بلا و گرفتاری طولانی خواهد بود؟

فرمود: نه، تا زمانی كه عرب‌ها زمام امور خودشان را از نفوذ دیگران رها ساخته و تصمیم‌های جدّی آنان دوباره تجدید شود آنگاه سرزمین فلسطین به دست آنها فتح خواهد شد، و عرب‌ها پیروز و متّحد خواهند گردید، ونیروهای كمكی از [طریق] سرزمین عراق به آنان خواهد رسید كه بر روی پرچم‌هایشان نوشته شده است: «القوّة»1. عرب‌ها و سایر مسلمانان همگی مشتركاً برای نجات فلسطین قیام خواهند كرد [و با یهودیان خواهند جنگید] و چه جنگ بسیار سختی كه در وقت مقابله با یكدیگر در بخش عظیمی از دریا روی خواهد داد كه در اثر آن مردمان در خون شناور شده و افراد مجروح بر روی اجساد كشته‌ها عبور كنند.

آنگاه فرمود:

 و عرب‌ها سه بار با یهود می‌جنگند، و در مرحلة چهارم كه خداوند ثبات قدم و ایمان و صداقت آنها را دانست همای پیروزی بر سرشان سایه می‌افكند.

بعد از آن فرمود:

به خدای بزرگ سوگند كه یهودیان مانند گوسفند كشته می‌شوند تا جایی كه حتّی یك نفر یهودی هم در فلسطین باقی نخواهد ماند.2

* * *

آن حضرت در روایتی دیگر كه «عباید اسدی» آن را نقل كرده است، می‌فرماید:

 من در آینده در مصر منبری روشنی‌بخش بنیان خواهم نمود ...، و یهود و نصاری را از سرزمین های عرب بیرون خواهم راند، و عرب را با این عصای خود [به طرف حق] سوق خواهم داد.

عبایه می‌گوید: من عرض كردم: یا امیر المؤمنین! گویی شما خبر می‌دهید كه بعد از مردن بار دیگر زنده می‌شوید و این كارها را انجام می‌دهید!

فرمود:

هیهات ای عبایه ! مقصود من از این سخنان آن گونه كه تو خیال كردی نیست؛ مردی از دودمان من اینها را انجام خواهد داد.3

با امید به آنكه به زودی با ظهور امام مهدی(ع) شاهد نابودی صهیونیسم متجاوز و آزادی كامل سرزمین فلسطین و قدس شریف باشیم.

پی‌نوشت‌ها:

1 .ظاهرا اشاره به آیه «و أعدّوا لهم ما استطعتم من قوّه» (سورة انفال(8)، آیة 60) باشد.

2. عقائد الامامیه، ج1 ، ص270؛ به نقل از هاشمی شهیدی، سیداسداله، ظهور حضرت مهدی(ع) از دیدگاه اسلام و مذاهب و ملل جهان، ص .

3. بحارالانوار، ج53، ص59؛ معانی الاخبار، ص407؛ به نقل از همان، ص  .

ماهنامه موعود شماره 66

 

]]>
عجب خانم خوشگلی بود...حیف شد مرد...الهییییییی 2007-06-01T04:36:00+01:00 2007-06-01T04:36:00+01:00 tag:http://dyafeh.mihanblog.com/post/40 دیافه به نام خداعجب خانم خوشگلی بود...حیف شد مرد...الهیییییییچه دختر خانم خوشگلیعجب هیکلی داره این دختره !پروانه جان تو نمیخوای رژیم بگیری...تازه اگه دماغتم عمل کنی خیلی خوشگل تر میشی...اون وقت هم کار بهتر گیر میاری هم شوهر!میدونی عزیزم اگه فلان طوری ارایش کنی موهاتم اینطوری رنگ کنی و از این مانتوها بپوشی خیلی قیافه ات باکلاس تر میشه اونوقت توی اون شرکتهای بالا شهر هم میتونی کار با حقوق خوب گیر بیاری عجب املی هستیا ... تو که دختر 15-16 ساله نیستی که با لباس ساده و بدون آرایش میای از خونه بیرون... این به نام خدا

عجب خانم خوشگلی بود...حیف شد مرد...الهیییییییd'oh

چه دختر خانم خوشگلیhypnotized

عجب هیکلی داره این دختره !whistling

پروانه جان تو نمیخوای رژیم بگیری...تازه اگه دماغتم عمل کنی خیلی خوشگل تر میشی...اون وقت هم کار بهتر گیر میاری هم شوهر!

میدونی عزیزم اگه فلان طوری ارایش کنی موهاتم اینطوری رنگ کنی و از این مانتوها بپوشی خیلی قیافه ات باکلاس تر میشه اونوقت توی اون شرکتهای بالا شهر هم میتونی کار با حقوق خوب گیر بیاری smug

عجب املی هستیا ... تو که دختر 15-16 ساله نیستی که با لباس ساده و بدون آرایش میای از خونه بیرون... این مانتوهای املی چیه میپوشی... مانتو باید اندامی باشه تا همه بفهمن از بقیه چیزی کم نداریcool

نمیدونی عروس بزرگمون چقدر خوشگله الانم برای برادر کوچیکم دنبال یه دختر خیلی خوشگل میگردم، میخوایم تو فامیل تک باشه... برادرم میگه یه دختری میخواد که وقتی باهاش بیرون میره همه بهش نگاه کنن...تو یه دختر خوشگل سراغ نداری؟

خانم دکتر نمیدونی چقدر دختر من بی عرضه است ... حتی تو دانشگاه هم هنوز نتونسته برای خودش یه دوست پسر گیر بیارهsick... خاک بر سرش... یه مانتوی گشاد میپوشه... بدون آرایش... الان که عصر بوق نیست... آخه شما بگین این دوره زمونه دختر اینطوری میره دانشگاه؟ حالا ما باید منتظر باشیم این و اون بیان خواستگاری... یه کم از آبجی کوچیکه اش یاد نمیگیره ...

***

شرمنده که اینقدر باز نوشتم!

از مانتو فروشیها و مانتوهاشون که بگذریم به نظر من مشکل حجاب و اینطور گشتن دخترا توی جامعه ما ریشه فرهنگی داره! توی جامعه ما تنها ملاک انسانیت برای یک زن زیباییشه و چیزهای دیگه ای مثل درک و فهم و شعور هیچ جایگاهی و مفهومی درباره خانوما نداره و به زن به عنوان یه عروسک نگاه میشه که تنها وسیله ایه برای خودنمایی و لذت تنیجه همین میشه که داریم میبینیم!

کم ندیدم دخترهایی که نماز و روزه شون ترک نمیشد اما حجابشون واقعا فاجعه بود... دلیلش هم معلوم بود...توی خونوادشون دختری که اینطور نبود اصلا مورد پذیرش نبود و مجبور بود انواع زخم زبونها رو تحمل کنه ... آخه توی جامعه ما دختر یعنی عروسکی برای لذت ... همه هم که توان ایستادگی در برابر تحقیرها و حرف این و اون رو ندارن و برای کسب مقبولیت ظاهرشون اون طوری میشه که نباید باشه.

از مشکل فرهنگ خونواده ها بگذریم مشکل دیگه کاره! فرض کنین یه خانم با لباس ساده و قیافه معمولی و بدون آرایش ولی کاملا متخصص برای کار به یه شرکت مراجعه کنه ، همراه اون هم یه خانم با آرایش غلیظ، موی مش شده و مانتوی اندامی ولی کاملا بیسواد هم برای کار مراجعه کنن... حالا فکر میکنین کدومشون استخدام میشن؟

خوب کاملا واضحه خانومی که آرایش غلیظ، موی مش شده و مانتوی اندامی داره حتی اگه از لحاظ سواد و تخصص یک دهم اون خانم ساده و معمولی نباشه!

خوب وقتی کسی به پول نیاز داره و میبینه که فقط در این صورت استخدام میشه و خیلی هم مذهبی نیست معلومه که برای کسب مقبولیت شغلی این طور میپوشه!

اگه خوب فکر کنیم خیلی دلایل دیگه ای رو میتونیم پیدا کنیم که توی بدحجابی توی جامعه ما موثره!

 

 

]]>
دعوت ... 2007-05-17T21:35:00+01:00 2007-05-17T21:35:00+01:00 tag:http://dyafeh.mihanblog.com/post/39 دیافه به نام خدا   اینجا نمایشگاه رسانه های دیجیتال!                                               سالن 14 و 15 ، غرفه مجمع وبلاگنویسان  مسلمان!                            منتظر قدوم سبزتان هستیم ...                        مجمع وبلاگنویسان مسلمان                           (حلقه دختران مسلمان )    همتم بدرقه راه كن ای طایر قدس                                                    كه دراز است ره مقصد و من نو سفرم ... به نام خدا 

 

اینجا نمایشگاه رسانه های دیجیتال!                                             

 

سالن 14 و 15 ، غرفه مجمع وبلاگنویسان  مسلمان!                          

 

منتظر قدوم سبزتان هستیم ...

 

                       مجمع وبلاگنویسان مسلمان

                          (حلقه دختران مسلمان )

 

 

 

همتم بدرقه راه كن ای طایر قدس

                                                   كه دراز است ره مقصد و من نو سفرم ...

]]>
دوستان فمنیست 2007-05-07T02:35:00+01:00 2007-05-07T02:35:00+01:00 tag:http://dyafeh.mihanblog.com/post/38 دیافه به نام خداچند وقته موضوع  بی حرمتی یکی از اساتید دانشکده هنر به خاطر حجاب یه دختر محجبه همه جا پیچیده ...اما چیزی که این وسط برای من جالب بود برخورد فمنیستهای عزیز در این باره بود .  امروز یکی از دوستای فمنیستم برام یه لینک فرستاده بود موضوعش هم این بود که این موضوع مهمی نیستخیلی دوست دارم معنی زن رو از دیدگاه این دوستان عزیز فمنیست بدونم...آخه به نظر میاد یه دختر محجبه از دید اونا زن نیست که توهین بهش اصلا جای بحث داشته باشه آخه میدونین از دید اونا فقط این بده که یکی بخواد به زور سر کسی حجاب کن به نام خدا

چند وقته موضوع  بی حرمتی یکی از اساتید دانشکده هنر به خاطر حجاب یه دختر محجبه همه جا پیچیده ...اما چیزی که این وسط برای من جالب بود برخورد فمنیستهای عزیز در این باره بود .  امروز یکی از دوستای فمنیستم برام یه لینک فرستاده بود موضوعش هم این بود که این موضوع مهمی نیست

خیلی دوست دارم معنی زن رو از دیدگاه این دوستان عزیز فمنیست بدونم...آخه به نظر میاد یه دختر محجبه از دید اونا زن نیست که توهین بهش اصلا جای بحث داشته باشه آخه میدونین از دید اونا فقط این بده که یکی بخواد به زور سر کسی حجاب کنه ولی برداشتن حجاب اصلا تجاوز به حقوق حساب نمیشه وگرنه صدای وای حقوق زنشون گوش دنیا رو کر میکرد...

.

.

...

]]> تعدادی از سازمانهای اصلی تحقیقات استراتژیک اسراییل 2007-04-18T00:34:00+01:00 2007-04-18T00:34:00+01:00 tag:http://dyafeh.mihanblog.com/post/37 دیافه

به نام خدااین مطلب رو خیلی وقت پیش روی یکی از وبلاگها دیدم...اسمش یادم نیست... اگه کسی آدرس و اسم وبلاگ رو میدونه حتما بگه تا آدرس رو بزارم مدیون نشم. تعدادی از سازمانهای اصلی تحقیقات استراتژیک اسراییل که طی ۲۰سال اخیر راه اندازی شده اند: مرکز پژوهشهای استراتژیک یافی :پژوهشهایی راجع به امنیت ملی و تحقیقات استراتژیک با وسیعترین مفهوم آن در حوزه های سیاسی اقتصادی اجتماعی و نظامی.مرکز چند تخصصی هرتزیلیا: هدف آن تربیت رهبران آینده اسراییل بیان شده . این مرکز تاکید دارد که از مراکز دولتی کمک مالی دری به نام خدا

این مطلب رو خیلی وقت پیش روی یکی از وبلاگها دیدم...اسمش یادم نیست... اگه کسی آدرس و اسم وبلاگ رو میدونه حتما بگه تا آدرس رو بزارم مدیون نشم.

 

تعدادی از سازمانهای اصلی تحقیقات استراتژیک اسراییل که طی ۲۰سال اخیر راه اندازی شده اند:

مرکز پژوهشهای استراتژیک یافی :پژوهشهایی راجع به امنیت ملی و تحقیقات استراتژیک با وسیعترین مفهوم آن در حوزه های سیاسی اقتصادی اجتماعی و نظامی.

مرکز چند تخصصی هرتزیلیا: هدف آن تربیت رهبران آینده اسراییل بیان شده . این مرکز تاکید دارد که از مراکز دولتی کمک مالی دریافت نکند     www.pow.idc.ac.il

موسسه سیاسی و استراتژیک هرتزیلیا : موسسه تحقیقاتی بین رشته ای که به آینده نگری  تاکید دارد.

دانشکده دیپلماسی و استراتزک لاودر : توسط معاون وزیر دفاع امریکا در سالهای 1986 بنیانگذاری شد. از اهداف آن تربیت فارغ التحصیلانی جهت نفوذ در مراکز تحقیقاتی استراتژیک دنیا و همچنین ارایه راهکار به مراکز دولتی و نیز بسیج افکار عمومی به سمت جهانی سازی بیان شده است.   www.ict.org.il

انستیتو پژوهش های سیاسی فلورسهایم: پژوهش راجع به حل مشکلات ناشی از فرهنگهای مختلف در اسراییل که دارای چند سازمان زیرشاخه ای است.   www.fips.org.il

مرکز پژوهشهای سیاسی و اجتماعی اسراییل تاوب: تلاش جهت حل مشکلات اجتماعی شهروندان اسراییلی و یافتن راهکارهایی برای مناقشات داخلی. از16 نفر هیات امنای این سازمان 12 نفر امریکایی و 4 نفر اسراییلی هستند. این سازمان منبع اطلاعات علمی برای کمیسیونهای پارلمان اسراییل است.   www.csps.org

انستیتو پژوهش های اسراییلی اورشلیم: تصمیم سازی برای مراکز اجرایی و دولت صهیونیست، سیاستگذاری های کلان اقتصادی و اجتماعی ، اجرایی کردن آرمانهای صهیون.   www.jiis.org.il

موسسه پژوهشها و خدمات صلح هری ترومن: (تاسیس1965) اعضای اصلی آن اکثرا امریکایی و سناتورهای امریکا می باشند. حوزه فعالیت: مسایل سیاسی و تاریخی خاور میانه و اسراییل  www.Truman.huji.org.il  

موسسه پژوهشهای استراتژیک و سیاستگذاری پیشرفته: دو وظیفه اصلی دارد 1- تربیت اقتصاد دانان ویژه ای برای کنیست که هرکدام باید یک دوره کارآموزی در کنگره آمریکا همراه یک سناتور امریکایی طی کنند. 2- تحقیقات100درصد اجرایی در حوزه اقتصاد. www.iasps.org  

انستیتو وان لیر اورشلیم: (تاسیس1959) تحقیق راجع به فرهنگ و هویت یهود و جامعه مدنی در اسراییل که از طریق یک بانک هلندی و چندین سازمان اروپایی تامین مالی می شود.  www.Vanleer.org.il

انستیتو روابط بین اللملی لیونارد دیویس: پژوهش در روابط بین الملل اسراییل و نیز ارتباط علمی با مراکز مختلف پژوهشی-سیاسی در دنیا www.micro5.mscc.huji.ac.il 

مرکز پژوهشهای سیاسی آرییل: تحقیق روی استراتژیهای صهیونیسم و ارایه آن از یکسو به مراکز اجرایی و از سوی دیگر به افکار عمومی. www.Acpr.org.il 

موسسه دموکراسی اسراییل: پل ارتباطی بین دانشگاه و سیاست صهیون  که برای دولت تصمیم سازی می کنند و دستآوردهای علمی را برای اجرایی شدن پرورش می دهند. www.Idi.org.il 

مرکز یهودی عربی: آلبومی از پژوهشگران عرب و یهودی خاور میانه که راجع به مسایل سیاسی اجتماعی و اقتصادی اسراییل کار می کنند. گرایش بیشتر آنها مسایل اقتصادی و بازار مشترک در خاور میانه است. www.Research-faculty.ac.il 

مرکز پژوهش و اطلاعات اسراییل فلسطین: مرکزی که ادعا دارد این مرکز بین حل مسایل مسایل بغرنج اسراییل و فلسطین  از جمله تعیین مرز و شهرکها و ... کاملا بی طرفانه برخورد می کند که از طرف اتحادیه اروپا امریکا و بانک جهانی کمک مالی می شود. www.Ipcri.org 

مرکز پژوهشهای صلح تامی شتایمنتس: بانک اطلاعات افزایش همکاری های اعراب و اسراییل و نظر سنجیهای مداوم از اعراب و اسراییلیها در مورد روند صلح(اشغال) حمایت از پایان نامه و بورسهای تحصیلی و تالیفات در این مورد... www.spirit.tau.ac.il 

مرکز پژوهشهای خاور میانه و افریقای موشه دایان: مرکزی که از ائتلاف چند موسسه ایجاد شد. ماموریت آن تحقیقات تاریخی خاور میانه و ارایه اطلاعات به مراکز دولتی جهت تصمیم سازی است. www.dayan.org 

مرکز پرز برای صلح: بررسی راهکارهای اجرایی کردن عقاید یهود در خاور میانه که پطرس غالی دبیرکل سابق سازمان ملل هم از اعضای هیات علمی ان می باشد. این سازمان در کشورهای اروپایی هم شعبه دارد. www.Pres.center.org 

مرکز پژوهشهای اسراییلی اسحاق رابین: تحقیات جهت جلوگیری ازترورهای مذهبی جوانان این سازمان رابطه نزدیکی با مقامات امریکا نظیر هنری کیسینجر و کریستوفر دارد. www.center.ravincenter.org.il 

مرکز پژوهشهای اقتصادی موریس ولک اسراییل :  (تاسیس 1964) زیر نظر دانشگاه عبری قدس تحقیقات اقتصادی و سیاسی انجام میدهد. www.Pluto.mscc.huji.ac.il 

مرکز پژوهشهای امنیت ملی دانشگاه حیفا : پل ارتباطی ارتش و دانشگاه حیفا که حوزه امنیت ملی تحقیقات کاربردی انجام می دهد. www.Ica.hevra.haifa.il/teamco/nssc 

موسسه ریئوت: تحقیقات در زمینه حوادث غافلگیر کننده سیاسی .  www.reut-institute.org

 

]]>