تبلیغات
دیافه - وقایع پس از ظهور

دیافه

وقایع پس از ظهور

به نام خدا 

سلام

میلاد بر شما مبارک

میدونم که این بار مطلبم خیلی تکراریه و ممکنه براتون جالب نباشه اما خوب خود من خیلی ترتیب نشانه های بعد از ظهور رو قاطی میکردم نمیتونستم اونا تو ذهنم درست منظم کنم و به دیگران انتقال بدم گفتم الان که نزدیک میلاد امام زمان (عج) هم هست فرصتیه که اینو تو ذهنم مرتب کنم و بنویسم

 دیگه شرمنده که مطلب جدید و نویی ننوشتم :

قبل از ظهور آخرین نشانه ای که دیده میشه "ندای آسمانی" است و پس از آن حضرت مهدی به طور سری با یه سری از یاران و هوادارانشون ارتباط برقرار میکنن ، در همین زمان است که درباره آن حضرت در سرتاسر جهان بسیار صحبت میشه و محبت ایشون در دل همه میوفته .

دشمنان اون حضرت هم از ظهور ایشون خیلی میترسند ... شایعه میشه که امام مهدی (عج) در مدینه هستند در نتیجه سپاه سفیانی به سمت مدینه حرکت میکنه و در اونجا هر مرد هاشمی رو که پیدا میکنند رو میکشند یا دستگیر میکنند و حضرت و یکی از یارانشون به اسم منصور از مدینه خارج میشن و به سمت مکه حرکت میکن و همون جا با برخی یارانشون تماس میگیرن و قیامشون در شب دهم ماه محرم بعد از نماز عشا شروع از حرم شریف مکی آغاز میشه  و نخستین سخنرانی امام برای مردم مکه صورت میگیره در همین زمان هست که یه عده سعی در ترور امام میکنن اما موفق نمیشن و صبح روز دهم محرم پیام امام برای همه ملل به همه زبانها ارسال میشه و مکه تحت کنترل اما درمیاد ...  سفیانی به سمت مکه حرکت میکنه و در اینجاست که وعده خدا اتفاق میوفته و سپا سفیانی در زمین فرو میره ...  سپس امام به سمت مدینه حرکت میکنند و کم کم بر تمام منطقه مسلط میشوند.

از یاران و همراهان مهم امام دو دولت ایران و یمن هستند که در ایران سید خراسانی رهبر معنوی و شعیب ابن صالح رهبر نظامی هستند که آزاد سازی عراق با کمک نیروهای ایرانی صورت میگیرد.

پس از آزادسازی عراق امام راهی قدس میشن و در اونجا نبرد بسیار بزرگی اتفاق میوفته و قدس آزاد میشه در این هنگام که جنگ حسابی بالا گرفته حضرت مسیح (ع)  از آسمان به قدس فرو میان و با وساطت ایشان قرارداد صلح 7 ساله ای بین حضرت مهدی و نیروهای مخالف آنها بوجود میاد ... بعد از اون قرار داد دوباره طرف مقابل جنگ بزرگی رو شروع میکنه در این زمانه که حضرت عیسی موضع خودش رو با امام یکی اعلام میکنه و در قدس پشت سر امام نماز میخونه ... و بعد از اون نبرد آخر اتفاق میوفته که نیروهای مقابل به سختی شکست میخورن و تمام جهان در اختیار حضرت مهدی (عج) و حضرت عیسی (ع) قرار میگیره ... بعد از فتح غرب و اسلام آوردن اکثر مردم اونجا حضرت عیسی (ع) فوت میکنن و حضرت مهدی بر بدن ایشون نماز میخونن و در کفنی که حضرت مریم (ع) بافته اند ایشون رو دفن میکنن و ایشون رو در جوار مادرشون در قدس به خاک میسپارند.

و از همون زمان فتح تمام جهانه که حکومت عدل آغاز میشه

                                           

                          به امید اون روز

                       منبع : پیشگوییها و آخر الزمان

راستی پارسال تو نت یه نفر رو دیدم که اعتقاد داشت امام زمان تو کردستان عراق از سال 1982 ظهور کرده سایتش رو هم بهم معرفی کرد ... فعلا عکس این امام زمان قلابی رو داشته باشید تا بعد

 طبقه بندی: ظهور، 
نوشته شده در تاريخ یکشنبه 27 شهریور 1384 توسط دیافه | نظرات ()
موضوعات
مطالب اخير
آرشيو مطالب
نويسندگان
صفحات جانبي
پيوند ها
آمار سايت