تبلیغات
دیافه - باطل با ظاهر باطل نمیاد بلکه با ظاهر حق میاد!

دیافه

باطل با ظاهر باطل نمیاد بلکه با ظاهر حق میاد!

بسمه تعالی

حضرت علی‏علیه السلام فرمود: «هیچ گاه باطل باچهره باطل خویش عرضه نمی‏شود، بلکه‏لباس حق را برآن می‏پوشانند و سپس به‏مردم عرضه می‏کنند.»

مسئله امروز ارازل و اوباشی و توی خیابون ریختن و آشوب به پا کردن رای نیاوردن میرحسین نیست که اگه میرحسین رای هم میاورد به بهانه شادی همین کار رو تکرار میکردن و بعد از شادی همون شعاری رو میدادن که تو میتینگ های انتخاباتیشون میدادن:

یه مملکت یه دولت           اونم با رای ملت

و با این شعار به سمت بیت رهبری میرفتن تا به هدفشون برسن! همونطور که روز بعد انتخابات به بهانه تقلب و رای نیاوردن این کار رو کردن.

خدا رو شکر میکنم که میرحسین رای نیاورد نه به خاطر رفتارهای خشن حامیانش و به هم ریختن نظم عمومی که اینها قبل از برگزاری انتخابات هم تقریبا چنین رفتاری داشتند وگرنه به صورت دختران حامی احمدی نژاد اسید نمی پاشیدند و شیشه خونه و ماشینشونو خورد نمیکردن و ...! از این جهت خدا رو شاکرم که این شکست باعث شد دست خیلیا تو این کشور رو بشه! نشون داد که میرحسین تو این مدت ساکت نبوده و 20 سال داشته از طرق مختلف برای ایجاد چنین آشوبی آموزش داده می شده! نشون داد که جامعه مدنی از دید اصلاح طلبها چیه و رفتارشون دربرابر شکست چه طوریه! نشون داد شعار "زنده باد مخالف من" یه شعار مسخره است که تنها وقتی در موضع قدرت باشند میگن! نشون داد چه کسانی وامدار آمریکا و اسرائیل و انگلیس هستند و تمام کارها و برنامه ریزیهاشونو با هماهنگی اونا انجام میدن و حتی با اونا پول برای براندازی خرج میکنن!

این شکست اصلاح طبها میزان خوبی بود برای غربال شدن ولایت فقیهی های واقعی از اونایی که فقط تا جایی ولایت فقیه رو قبول دارن که به نفعشون باشه!

حتی کاندیدا شدن میرحسین هم خیرهای زیادی برای ما داشت و نشون داد کیا قدرت طلب اند و برای کسب قدرت به هر کاری حتی تهدید رهبری دست میزنند!

میرحسینیا میگن تقلب شده، اسنادشونم تو سایت صیانت آرا گذاشتن، تعدادی از اون تقلب ها این بوده که به مردم اجازه نمیدادن از خودکار خودشون استفاده کنن و مجبور بودن از خودکار همون حوزه استفاده کنند! حتی یکی از بازرسینشون گفته رنگ این خودکارها پاک میشده! اولا این بازرس از کجا فهمیده رنگ این خودکارها پاک میشده؟ یعنی صندوق رو باز کرده چک کرده؟ اگه حرفشون درست بوده باشه باید تمام رای های اون حوزه ها سفید باشن!شاید بعضیا بگن رو برگه رای های سفید اسم احمدی نژاد رو نوشتن ولی اون نماینده ها اعلام نکردن که ما رو موقع شمارش آرا بیرون کردن!نامه میرحسین هم که بیشتر یک سری اتهام اثبات نشده است و حتی بعضی بندهاش علیه خودش هم هست!

دیگه نمیدونم چی بگم! فقط خدا این قضیه رو زودتر ختم به خیر کنه.


نوشته شده در تاريخ دوشنبه 25 خرداد 1388 توسط دیافه | نظرات ()
موضوعات
مطالب اخير
آرشيو مطالب
نويسندگان
صفحات جانبي
پيوند ها
آمار سايت