تبلیغات
دیافه - دست شیطان

دیافه

دست شیطان

به نام خدا
سلام
اعیاد بر همه مبارک


چند وقته که تو خیلی از سایتها و حتی مجله موعود موضوعی رو میبینم که برام خیلی شک برانگیزه احتمالا اکثر شماها درباره دست شیطان یا horned hand   چیزهایی رو شنیدید یا دیدید

 

میگن این علامت نشانه شاخ های شیطانه و به معنی وفاداری به شیطان ( نیروهای شیطانیه) البته این علامت شباهت زیادی کلمه I LOVE YOU    در زبان اشاره داره :
I Love You Stamps 

که فرقش با اون علامت باز بودن انگشت شسته

تو این متنها که من هم انگلیسیش رو دیدم و هم فارسیش عکس خیلی از افراد زده شده بود  از آنتون لاوی موسس کلیسای شیطان و نویسنده کتاب Satanic bible   (کتب مقدس شیطانی )

 

تا بوش و بلر و کلی خواننده و حتی یاسر عرفات و ملک عبدالله شاه اردن

 


 

تا جایی که من میدونم بوش و یاسر عرفات و خیلیهای دیگه تو این لیست شیطان پرست  نیستند ... درسته که خیلی از این افراد کارای شیطانی زیادی کردند و شاید روی شیطون رو هم کم کرده باشند اما اصالتا شیطان پرست نیستند و بعضا در دین خودشون کلی هم مذهبی محصوب میشن مثلا بوش یه آدم مذهبی به حساب میاد .... حتی بعضیا کار رو به اونجا کشوندن که بوش رو وابسته به کلیسای شیطان پرستها دونستن )اینطوری موضوع خیلی وحشتناک تر میشه )
در ضمن در اکثر ادیان و اعتقادات و خصوصا در فیلم های سینمایی شیطان یک نماد قدرته که حتی رقیب خدا محسوب میشه ( حتی تو خیلی از ادیان ) و قدرت خیلی زیادی داره یعنی یه جور نماد قدرته ... و هرگز هم از بین نمیره حتی منجی هم قدرت اونو کم میکنه اما هنوز آخرش اون شیطان همیشه هست و وجود داره و خطرش همیشه بشر رو تهدید میکنه

به نظرتون نشر چنین عکسها و نقدهایی مشکوک نمیاد؟ اینطور نیست که میخوان قدرت وابسته به شیطانی رو که همیشه تا آخرین دقایق هم بر خدا پیروز میشه و حتی تو شکست آخرش هم کاملا از بین نمیره و باقی همیشگیه رو به خودشون نسبت بدن و مردم رو از خودشون بترسونن؟؟
ترس هم یه جورایی ایجاد قدرت میکنه مگه نه؟طبقه بندی: صهیونیزم، 

نوشته شده در تاريخ یکشنبه 20 شهریور 1384 توسط دیافه | نظرات ()
موضوعات
مطالب اخير
آرشيو مطالب
نويسندگان
صفحات جانبي
پيوند ها
آمار سايت