تبلیغات
دیافه - غیرتم خوب چیزیه!

دیافه

غیرتم خوب چیزیه!

به نام خدا

عیدتون مبارکککککککککککک!!!!!!!!

بچه مسلمونا یاد بگیرید ... غیرت هم بد نیست ها گه گاه به درد میخوره .....

madine.jpg

یک زن ثروتمند آمریکایی همه دارایی اش را برای تخریب مسجد الاقصی و بنای معبد یهود وقف کرده است!
در زمانی که جنب و جوش یهودیان صهیونیست برای ساخت معبد دروغین بر روی ویرانه های مسجد الاقصی شدت گرفته است زنی ثروتمند از اعضای حزب جمهوری خواه آمریکا به صورت تبلیغاتی و عملی برای ساخت این معبد دست به کار شده است. وی می گوید که همه کارهایی که در این زمینه انجام گرفته است کافی نیست و باید در ساخت آن سرعت به خرج داد. وی برای تحقق این هدف که آن را امری واقعی و حتمی قلمداد می کند از ثروت، زمان و روابط سیاسی در داخل آمریکا و رژیم صهیونیستی کمک می گیرد.
این زن ثروتمند اورلی بنی ـ دیویس نام دارد و 42 ساله است. انتظار می رود طی این هفته برای بررسی بر روند برگزاری همایشی بزرگ که چهارشنبه آینده 25/1/2005 در " ساختمان های الامة" در قدس اشغالی برگزار می شود، به سرزمین های اشغالی سفر کند.
به گفته منابع خبری، این زن یهودی تمام هزینه این همایش را از حساب شخصی خود پرداخت کرده است تا آن هدفی را که نصب العین خویش قرار داده، محقق سازد. او برای موفقیت آمیز بودن این همایش از آپارتمان مجلل خود در کارولینای جنوبی با بیش از نمایندگان و رؤسای 20 سازمان و گروه یهودی فعال در زمینه ساخت معبد یهود تماس گرفت و از آنها برای شرکت در این همایش که به منظور بررسی روند اقدامات جهت ساخت معبد کذایی یهود برگزار می شود، دعوت کرده است.
این زن یهودی، از اعضای بلندپایه در حزب جمهوری خواه آمریکا و از حامیان آتشین لابی صهیونیستی در ایالات متحده و دوست سلوان شالوم وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی و لیمور لیونات وزیر آموزش و پرورش رژیم صهیونیستی (هر دو از اعضای حزب لیکود هستند) است.
تحمل انتظار را ندارد!
او زنی روشنفکر و ثروتمند است و گفته می شود که دیگر تاب تحمل بازدید از معبد سوم یهود را از کف داده است. این فکر هنگامی در او ایجاد شد که در زمینه حمایت از رژیم صهیونیستی و ملت "اسرائیل" و شهر قدس اشغالی فعالیت می کرد. با گذشت سال ها، بنی دیویس به این باور رسید که فعالیت و کار سیاسی برای قدس کافی نیست و باید زمینه سیطره و حاکمیت یهودیان بر این شهر از طریق یک پروژه مهم و برجسته تثبیت شود و به نظر او این کار جز با ساخت معبد سوم یهودیان موسوم به معبد سلیمان تحقق نمی یابد.
حاییم لوینسون روزنامه نگار صهیونیستی در گزارش خود در زمینه تلاش این زن آمریکایی برای ساخت هیکل موهوم می گوید: اورلی بنی در زمینه مسئله حرم بیت المقدس ـ کوه هیکل بر اساس ادعای دروغین آنها ـ جدی است. اورلی می گوید:"قدس اساس دولت یهود است. امکان ندارد که هرتزل کتابی را نوشته، اما در زمینه قدس نیندیشیده باشد. یهودیان 2000 سال در غربت بودند و بعد از کتاب هرتزل و پیمان بالفور به آن سرزمین بازگشتند".
هنگامی که از اورلی بنی دیویس درباره نحوه ساخت معبد موهوم و نظر وی درباره این موضوع سئوال شد، پاسخ داد:" باید واقعیت را بپذیریم. ممنوع است که گفته شود قدس سرزمین اشغالی است، در آنجا دیواری به نام دیوار غربی وجود ندارد بلکه دیوار غربی یکی از دیوارهای معبد است".وی اضافه کرد:" محور اصلی معبد و سپس قدس است و معبد اساس بازگشت به سرزمین "اسرائیل" و قدس پایتخت "اسرائیل" است.
اورلی بنی ـ دیویس به این حد از انگیزه سیاسی برای ساخت سومین معبد موهوم بسنده نمی کند بلکه برای اینکه با اندیشه خود دیگران را قانع سازد می گوید:" معبد پس از ساخت منبع درآمد مهمی برای "اسرائیل" خواهد بود و می توان آن را به عنوان یک مکان سیاحتی به جهان معرفی کرد، همان طوری که میلیون ها نفر سالانه از واتیکان در ایتالیا دیدن می کنند".
گفتنی است بنی ـ دیویس در سرزمین های اشغالی متولد شد سپس در 15 سالگی به ایتالیا رفت و در 25 سالگی در لس آنجلس اقامت گزید. وی در سال 90 به همراه همسرش به کارولینا رفت، سال 1998 به حزب جمهوریخواه آمریکا پیوست و در آن زمان با بسیاری از مسئولان آمریکایی نزدیک به جورج بوش رئیس جمهور کنونی آمریکا ملاقات کرد.
وی در همین راستا اخیراً سازمانی به نام سازمان" زنان برای معبد" را تأسیس کرده که سازمانی یهودی ویژه زنان است که به فعالیت های مستمری به منظور افزایش توجه و مشارکت زنان در زمینه ترویج اندیشه لزوم ساخت معبد سوم می پردازد.
به همین منظور این سازمان گردهمایی های خانگی، دروس هفتگی و همایش های عمومی را برای زنان تشکیل می دهد که تاکنون چهار همایش گسترده توسط این سازمان برگزار شده است که بیشترین فعالیت های آن در زمینه وجوب ساخت معبد سوم متمرکز بوده است.
این گروه از زنان برخی در قدس اشغالی و برخی در شهرک های صهیونیست نشین در کرانه باختری سکونت دارند. این سازمان همچنین اقدام به جمع آوری کمک ها به ویژه طلا از زنان می کند و مدعی شده است که این طلاها در ساخت مرکز نظارت بر بنای معبد یهود بکار گرفته می شود.
از سوی دیگر اخیراَ "صندوق آثار المبکی"، مؤسسه ای که از حمایت کابینه رژیم صهیونیستی برخوردار است، پایگاه جدید اینترنتی راه اندازی کرده است که از طریق دوربین هایی که در محوطه البراق ـ دیوار ندبه بنابر ادعای دروغین یهودیان ـ نصب شده است که به طور زنده و مستقیم نماز یهودیان را از چند زاویه پخش می کند. این پایگاه همچنین شرحی مفصل و اطلاعاتی دروغین درباره تاریخ قدس و مسجد الاقصی ارائه می دهد.
دست اندرکاران این پایگاه ـ در تلاشی گسترده به منظور آگاه سازی و تقویت ارتباط با اندیشه ساخت معبد سوم تلاش کرده اند جاذبه های بازدید از این سایت را بیشتر کنند. دست اندرکاران این شبکه اینترنتی برای دیدن این پایگاه و نماز در پشت دیوار براق و نیز به منظور برقراری ارتباط تعداد بیشتر از یهودیان با اندیشه ساخت معبد از همه کسانی که امکان حضور در کنار دیوار براق برای ادای نماز را ندارند دعوت می کنند که نماز و دعاهای خود را از طریق فاکس ارسال کنند و آنها این نامه ها و دعاها را بین سنگ های دیوار براق قرار می دهند.
مؤسسه الاقصی هشدار می دهد
مؤسسه بازسازی مقدسات اسلامی الاقصی نسبت به تمامی توطئه های آمریکایی ـ صهیونیستی در جهت آسیب رساندن به مسجد الاقصی هشدار داد. این مؤسسه با صدور بیانیه ای اعلام کرد:"ما در سایه این طرح ها و تحولات که آشکارا از آسیب به مسجد الاقصی و معبد سوم صحبت می کنند نسبت به این امر شدیداً هشدار می دهیم. از شواهد هم چنین بر می آید که این طرح ها از حمایت و پشتوانه سیاسی از سوی این مؤسسه صهیونیستی و احزاب آن برخوردار است. در عین حال ما این مؤسسه "اسرائیلی" را مسئول پیامدهای این طرح ها برای تجاوز آشکار به مسجد الاقصی و شهر قدس می دانیم.
مؤسسه الاقصی همچنین از دولت ها و ملت های جهان اسلام خواست که نسبت به این طرح ها هشیارانه رفتار کنند و آن را جدی بگیرند. مؤسسه الاقصی اعلام کرد:"ما در وضعیتی قرار گرفته ایم که خطرات نسبت به مسجدالاقصی افزایش یافته است از این رو از جهان عرب و اسلام، از مردم کشورهای اسلامی، دولتمردان، عالمان و مؤسسات آنها می خواهیم که به مسئولیت و وظیفه خود در زمینه حمایت از مسجدالاقصی عمل کنند و آنها را دعوت می کنیم به اینکه نسبت به خطرات واقعی و رو به رشد آن هشیار باشند و طرح های "اسرائیل" را جدی بگیرند. ما از آنها می خواهیم که به مسئولیت دینی، اعتقادی، تاریخی و ملی خود عمل کرده و در برابر خطر حال و آینده شهر قدس و مسجد الاقصی اولین قبله مسلمانان، دومین مسجد و سومین حرم مقدس بایستند.
مؤسسه الاقصی در همین راستا از هموطنان داخل فلسطین خواست که حضور خود در مسجد الاقصی را افزایش دهند و در روز عرفه در این مسجد اعتکاف کنند و روزه بگیرند.
این مؤسسه تصریح کرد:"ما آماده استقبال از نمازگزاران از تمامی شهرها و روستاهای داخل فلسطین که برای نماز و روزه و اعتکاف به مسجد الاقصی می آیند، هستیم. " این مؤسسه همچنین از فلسطینیان خواست که به ساکنان شهر قدس از نظر اقتصادی یاری برسانند و با خرید نیازمندی های عید، شیرینی جات ، هدایا و لباس از بازارهای شهر قدس به سکونت آنها در این شهر و مبارزه شان با فشارهایی که مؤسسه صهیونیستی برای کوچاندن آنها اعمال می کند، کمک کنند.طبقه بندی: صهیونیزم، 
نوشته شده در تاريخ شنبه 12 شهریور 1384 توسط دیافه | نظرات ()
موضوعات
مطالب اخير
آرشيو مطالب
نويسندگان
صفحات جانبي
پيوند ها
آمار سايت