تبلیغات
دیافه - آخرالزمان

دیافه

آخرالزمان

به نام خدا

قبل از هر چیز از دوستان پارسی بلاگی معذرت میخوام من تا وارد یه وبلاگ پارسی بلاگ میشم قبل از باز شدن صفحش کل صفحه بسته میشه و نمیتونم بهشون سر بزنم ... امیدوارم ناراحت نشن

... آخر الزمان، آخر الزمان خیلی وقت است که در جریان است

 ... خیلی وقت است، از زمان ضربت خوردن امیرالموءمنین -علیه السلام و آله وسلم-

 ... ... آخر الزمان همین بس که محمد مسیح از امیرش -ع- هیچ نمی داند، چه برسد به جواد الائمه و غیر -علیهم السلام-

 ... ... آخر الزمان همین بس ... که قرآنت حتی اگر دم تاقچه ی اتاقت خاک نخورد، خواندنش شده است خواندن روزنامه برایت، چه از آیه ها می خواهی خودت هم نمی دانی، اصلا نمی فهمی چرا این قرآن را دستت گرفته ای؟

 ... با خواندنش حتما برایت قصر طلا می سازند، حتی اگر بسازند چون به نسبت عملت است، به همان اندازه ای سست و است و روزی بر سرت خالی می شود، که این خواندن طوطی وار آیات ... ... ...

 ... ... گفتم خوب استشهادی ها را بفرستند، خواستند نزدیک شوند دفاع کنند ... ...

... ... ... الکی که نمی شود جنگ راه انداخت ... ... ...

 ... ... موعد تخریب نزدیک است ... ... ... ... .......... ... ... ... .......... ...

... ... »» آیا شک نکرده ای؟ -آیا شک نکرده ای، این همه شهرک نشین به کجا خواهند رفت؟

-آیا شک نکرده ای، به این که این همه شهرک نشین چطور به صورت منظم منتقل شدند؟

 -آیا شک نکرده ای، چرا صهیون ها اگر این اقدام یک اقدام خیانت کارانه بوده هیچ کس را نکشتند و حتی به شارونی که منزلش تا به حال چند بار مورد اصابت موشک های قسام قرار گرفته آسیبی نرسید؟

-آیا شک نکرده ای، چرا این اقدامات در نزدیکی موعد تخریب مسجد الاقصی انجام می شود؟

 -آیا شک نکرده ای، یهودیانی که تا دیروز بی دلیل، شاید هم با دلائل مذهبی، عید پوریم می گرفتند، 75 هزار ایرانی را قتل عام می کردند، فلسطینیان را قتل عام می کردند، خشم این اتفاق را چگونه خالی خواهند کرد؟

 -آیا شک نکرده ای، صهیونیست دلیل این عقب نشینی را حضور فلسطینیان و تلاش جهادی اشان بدانند، آیا این موجب ایجاد نفرت عظیم در کودک و نوجوان صهیونیست نمی شود؟

 -آیا شک نکرده ای، اگر مسجد الاقصی ای نباشد چه قدر از سمبل و آرمان مسلمین برای آزادی فلسطین کم خواهد شد؟

-آیا شک نکرده ای، پس از این عقب نشینی چهره ی جهانی رژیم صهیونیستی چگونه خواهد بود؟

 -آیا شک نکرده ای، در حالی که از هر ده ها کشتار فلسطینیان و کودکان مسلمان تن ها یکی توسط رسانه های غربی** اعلام می شود، ولی حتی زخم برداشتن، یا گریه ی یک صهیونیست چه قدر بزرگ می شود؟ (قبل از اینکه بگویی تو از رسانه ی غربی چه می دانی پسرک امل حزب اللهی، می گویم ناراحت نباش به مدد آقای خاتمی ماهواره در دسترس و اختیار ما هم هست.)

 -آیا شک نکرده ای، چرا انفجارات لندن با این که اثبات نشد به نام مسلمین سند خورد؟

-آیا شک نکرده ای، ... دیگر فکر کنم هندلت خوب چرخید و موتورت راه افتاد کمی روزنامه بخوانی و اخبار گوش کنی شک های دیگر هم می فهمی، حیف که انگشتان سر تایپ خسته می شوند و مدیون سرزمین زیتون

... »» بی پرده نگاه کن ... می توانی بی پرده فکر کنی و حدس بزنی، فکر کنی که این همه شهرک نشین می روند، جمع بشوند، برای اقدامی بزرگ تر، اقدامی که برای خاخام ها از تخلیه ی غزه و کرانه ی باختری پر اهمیت تر است، اقدامی که نیروی زیادی می طلبد، و برای تحریک برای به وجود آمدن این نیرو ، خشمی نیاز است بسیار ...

می توانی فکر کنی خاخام ها و شارون و کل رژیم صهیونیستی قرار گذاشته اند، مسجد الاقصی در عین مقاومت مسلمین با نیرویی زیاد تخریب شود، این نیرو با تحریک و خشمگین کردن صهیونیست ها از دست فلسطینیان تامین شود، و بعد همه اشان را یک جا جمع کنند، مسجد که خراب شد، خیلی را حت خبر ها را بپوشانند با چند انفجار این ور و آن ور دنیا یا ذهن ها را منحرف کنند، یا با استفاده از تروریسم و 11 سپتامبر و غیره مبارزه با مسلمین را توجیه کنند، مسجد الاقصی هم که خراب شد، دیگر خراب شده است، کسی کاری نمی تواند بکند، اعراب هم از ترس یک جنگ دیگر و شکستی بد تر از قبل از جای اشان تکان نخواهند خورد. حال نزدیکی آخر الزمان، حضور سفیانی و جنود الشیطان را لمس کردی؟

نقل از وبلاگ خواهرزاده استشهادی ام ( یادداشتهای یک استشهادی جنبشی)طبقه بندی: صهیونیزم، 
نوشته شده در تاريخ شنبه 5 شهریور 1384 توسط دیافه | نظرات ()
موضوعات
مطالب اخير
آرشيو مطالب
نويسندگان
صفحات جانبي
پيوند ها
آمار سايت