تبلیغات
دیافه - هولوکاست۱

دیافه

هولوکاست۱

به نام خدا

هولوکاست چیه؟

هولوکاست یعنی همه سوزی و این لغت درمورد کشتار 6میلیون یهودی تو زمان جنگ جهانی دوم درست شده که گفته میشه 6 میلیون رو تو زمان هیتلر تو اتاقهای گاز یا کوره های آدم سوزی از بین بردن که شاید در این باره فیلمهایی هم دیده باشید مثل" زندگی زیباست"  و این یکی از اسنادیه که یهودیا برای دفاع از جنایتهاشون به کار میبرن و حتی از اروپاییا غرامتی هم میگیرن(اولین بار در 26-28 ژانویه 2000 در استکهلم  سوئد در کنفرانس مجمع جهانی هولوکاست) و حتی تو اروپا رد کردن این دروغ جرم محسوب میشه و محقق های زیادی به این خاطر کارشونو از دست دادن.

 

حالا این هولوکاست از کجا اومده؟

 

گفته میشه که این کشتارها در اردوگاه "آشویتس" در لهستان انجام شده و این حرفا رو بعد شکنجه فراوان فرمانده آشویتس به نام " رادولف هس" و تهدید خانوادش توسط  یک تیم شکنجه گر انگلیسی به فرماندهی یه افسر یهودی به نام " برنارد کلارک"  به اصطلاح اعتراف گرفته شد. (اعتراف  اینجوری تا چه حد میتونه درست باشه؟)

تازه موضوع جالب تر اینه که این بیچاره اعتراف کرد که تو یه اردوگاه دیگه هم به اسم "ولزک" چنین اتفاقی افتاده اما اصلا چنین اردوگاهی وجود خارجی نداشته.

نکته جالب تر اینه که در طول زمان جنگ طبق آمار فقط۱.۳میلیون نفر وارد این اردوگاه شدند حالا چطوری از این یه میلیون و خورده ای 6 میلیون کشته در اومده خدا میدونهطبقه بندی: صهیونیزم، 
نوشته شده در تاريخ سه شنبه 6 دی 1384 توسط دیافه | نظرات ()
نمایش نظرات 1 تا 30
موضوعات
مطالب اخير
آرشيو مطالب
نويسندگان
صفحات جانبي
پيوند ها
آمار سايت